KADRA KIEROWNICZA

Beata Nawrath – dyrektor

Kornelia Twardawa – wicedyrektor

Jolanta Bieniek – wicedyrektor

Jolanta Żaba – główna księgowa

 

KADRA PEDAGOGICZNA

Bartlik Aleksander 

Bielecka Julia

Bieniek Jolanta 

Boroń Wioleta 

Buchalik-Mocha Bogusława

Czogalik Marek

Duda Miranda 

Dusza Anna 

Fiedel Krystyna

Grocholska Bożena 

Grzegorzek Aleksandra

Gucwa Agnieszka 

Hoinkis Monika

Hołyńska Magdalena 

Jakiesz-Błasiak Anna 

Jopek Krystyna 

Kasza Beata 

Kciuk Natalia

ks. Klimecki Piotr

Kochmańska Julia 

Kocoń Izabela 

Kołodziej Dominika

Korepta Agata

Kostelecka Katarzyna 

Koszela Izabela

Kot Sabina

Kozobucka Elżbieta 

Kozub Monika

Kromolan Monika

Kuberek Klaudia

Kurowska Bogusława 

Kuś Anna

Makowska Grażyna

Malarz Michalina 

Marks Agata

Mączka Marta 

Morga Grażyna

Musiolik Małgorzata

Nawrath Beata

Nieciecka-Dul Natalia

Oleszowska Katarzyna

Olszówka Justyna 

Owsiak-Lulek Wiktoria

Pawliczek Barbara 

Placek Anna 

Polewik Joanna 

Rusin Barbara 

Sifczyk Anna

Siwiec Mateusz 

Stradowska Beata

Szczerba Joanna

Szombierska Joanna 

Śliwińska Elżbieta 

Śliwka Aneta 

Świerdza Wioletta 

Ulfik Martyna

Twardawa Kornelia 

Wiatrowska Paulina 

Wilczek Anna

Wrońska-Labus Justyna 

Zborowska Katarzyna 

Zdanowicz Anna

 

Pracownicy obsługi i administracji

 

Nazwisko i imię pracownika

Ogólny zakres zadań

1

Żaba Jolanta 

Pracownicy administracji

2

Salbert Justyna

3

Kowalska Marzena

4

Daniel Anna

5

Kampe Monika

6

Czempiel Monika

7

Fuchs Aleksandra 

Obsługa szkoły

8

Gawron Edyta

9

Kotlorz Ewelina

10

Majnusz Kornelia  

11

Siedlaczek Edyta

12

Warzocha Kornelia

13

Goretzki Georg          

Obsługa szkoły i przedszkola

14

Bondza Lidia

Obsługa kuchni i stołówki

15

Czempiel Monika

16

Foit Edyta     

17

Makosz Margot

18

Martinowska Beata

19

Młynarek Joanna

20

Nowak Barbara

21

Popowicz Wiesława

22

Suffner Renata  

23

Suffner Sylwia   

24

Garczorz Gabriela 

Obsługa przedszkola

25

Kurzal Marzena

26

Kusiak Małgorzata   

27

Kutta Dorota 

28

Menzik Agnieszka

29

Mika Katarzyna

30

Musiał Anita

31

Zientek Katarzyna

32

Gillner Adrian

33

Duda Rudolf    

Obsługa kotłowni

34

Przybyła Ryszard